22. den ... Trakai - Přerov ... Sláva, nazdar výletu

Co říci k návratu domů, zkrátka jsme v pořádku dojeli. Vstávali jsme v pět ráno a téměř tisíc kilometrů jsme ujeli na dvě zastávky v boxech, jak by řekli příznivci formule 1. Závodní box v našem případě znamenal malé protáhnutí, záchod a jednou načerpání paliva. Svačinku na cestu holky nachystaly a doma už nás čekal řízek s bramborovým salátem od babičky Jany. To je pro nás takové milé tradiční přivítání.
 
Děkujeme všem za pozornost po dobu našeho putování. Já teda jen doufám, že nás někdo sledoval a nenamáhal jsem se po nocích zbytečně. Děkuji členům rodiny za přípravu i aktivní účast, cesta byla moc fajn a povedla se náramně. Počasí dá se říct v pořádku, takové příjemné léto s trochu nižší teplotou. Teda lepší než trpět v teplotách blížících se čtyřicítce, jak tomu bylo ve stejné době v Česku.
 
Teď se dočasně odmlčíme a naše internetové stránky se nebudou měnit až do konce srpna, kdy hodlám zveřejnit program našich podzimních besed a snad v podobném duchu jak tomu bylo v případě Severní expedice komentovat naši další cestu. Pokud všechny okolnosti budou pozitivní, pak chceme jet koncem srpna či začátkem září do Španělska, možná Portugalska....zatím s otazníkem.
 
Chtěl bych vás na závěr poprosit, pošlete mi mailík, co byste chtěli v tomto způsobu informování vylepšit, aby vás sledování našeho příštího putování bavilo. Rád o vašich návrzích popřemýšlím. Na mailovou adresu, ze které názor přijde, pak pošlu pár dní před odjezdem informaci, že vyrážíme. Bude tak mít jistotu, že nepropásnete start a první dny. No a já se díky tomu mailu aspoň dozvím, kolik lidí nás sledovalo. Napište mi proto, prosím, všichni, teda jestli se nestydíte za to, že navštěvujete naše stránky a já se to dozvím :-) No a pokud byste přidali fotku do naší soutěže Foto - Tip na výlet bylo by to úplně nejlepší, aspoň by se naše soutěž konečně rozjela a tím by stránky byly i o prázdninách živé. Navíc byste mohli někoho nakopnout k výletu, to je přece fajn, ne? Tak nám napište, prosím. Díky předem, mějte se hezky, krásné léto a zase na viděnou, na těchto stránkách nebo někde jinde...